Logo Gminnego Zespołu Szkół w Dobiegniewie

Dzień Bezpiecznego Internetu

W czwartek, 26 marca 2026r., w budynku przy ul. Gdańskiej odbyło się podsumowanie działań związanych z Dniem Bezpiecznego Internetu. Tegoroczne hasło w naszej szkole brzmiało: „Bo każdy klik ma konsekwencje”. 
Na początku powitaliśmy nauczycieli i uczniów oraz przypomnieliśmy, czym jest ogólnopolska inicjatywa Dnia Bezpiecznego Internetu.
Następnie obejrzeliśmy szkolny reportaż „Sieciowy Test Bezpieczeństwa”, w którym wystąpili chętni uczniowie klas 4–6, a w rolę dziennikarza wcielił się Szymon Miś z klasy 6a. 
Kolejnym punktem programu było przedstawienie profilaktyczne „Za kulisami sieci”, przygotowane przez uczniów klasy 6a pod opieką pani Sylwii Wróblewskiej‑Bekały — byliście świetni! 
Na zakończenie ogłosiliśmy wyniki konkursu filmowego dla klas „Jeden klik. Jedna decyzja.”  
I miejsce: klasa 4a 
II miejsce: klasa 6a 
Wyróżnienie: klasa 6b 
Zwycięzcy otrzymali vouchery pieniężne ufundowane przez Radę Rodziców — serdecznie dziękujemy za wsparcie! 
Na koniec przytoczymy słowa jednej z bohaterek przedstawienia: „Nie chcę świata bez Internetu. Chcę świata z odpowiedzialnymi ludźmi ".

uczniowie z nauczycielem
Kasandra Raszewska

Galeria zdjęć

656904750_122260031480102263_185658794241054907_n 657077450_122260031792102263_5620497390394688169_n 657364704_122260031588102263_3461732620792070310_n 657391753_122260031282102263_4400685333275970772_n 657400356_122260031360102263_3642942655085432235_n 659773678_122260031684102263_8399600604917121641_n 660957099_122260031306102263_2132390010082358557_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności