Logo Gminnego Zespołu Szkół w Dobiegniewie

Wycieczka 7c do Świnoujścia

Po raz kolejny klasa 7c Gminnego Zespołu Szkół w Dobiegniewie odwiedziła piękne Świnoujście. Pogoda dopisała, więc nie zabrakło plażowania, spacerów brzegiem morza i podziwiania niezwykłych zachodów słońca. Każdy dzień był pełen śmiechu, wspólnych zabaw i świetnej atmosfery.
Tradycyjnie dużym powodzeniem cieszyły się gofry i lody, które smakowały najlepiej po aktywnie spędzonym czasie na plaży. Nie zabrakło również relaksu i wodnych atrakcji na basenie, gdzie wszyscy mogli odpocząć i dobrze się bawić.
Choć tym razem nie przekroczyliśmy polskiej granicy, wyjazd i tak był pełen niezapomnianych chwil, integracji i wspólnych wspomnień. Świnoujście po raz kolejny okazało się idealnym miejscem na klasową wycieczkę!

711787085_122267408120102263_10830821166181667_n 
Marzena Korzeniewska

Galeria zdjęć

710079221_122267408234102263_6361914519894432204_n 710405573_122267408126102263_7747807202813896869_n 711602031_122267408264102263_5521982104977363547_n 711630494_122267408372102263_4318479196381344318_n 711630929_122267408408102263_5579175057473591039_n 711680075_122267408258102263_7808693361539897869_n 711787085_122267408120102263_10830821166181667_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności