Konkurs „Śladami św.Franciszka - troska o świat”
22 maja odbył się etap diecezjalny konkursu wiedzy oraz uroczyste rozstrzygnięcie konkursów plastycznego i literackiego „Śladami św. Franciszka – troska o świat”, organizowanych przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej. Konkursy w naszej szkole koordynowała pani Aleksandra Ostapczuk.
Wśród naszych uczniów największe sukcesy odnieśli:
- Alan Sztukowski z klasy 7a, który zdobył III miejsce w konkursie literackim,
- Maja Pierzakowska z klasy 2a, która otrzymała wyróżnienie w konkursie plastycznym.
W etapie diecezjalnym konkursu wiedzy naszą szkołę reprezentowali uczniowie wyłonieni podczas eliminacji szkolnych:
- Lena Aleksandrowicz z klasy 3 LO,
- Konrad Kołodziejczyk z klasy 2 LO.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom osiągniętych wyników oraz godnego reprezentowania szkoły. Dziękujemy również pozostałym uczestnikom za zaangażowanie i aktywny udział w konkursie.
Aleksandra Ostapczuk

