Trzymaj formę bez uzależnień
W Gminnym Zespole Szkół w Dobiegniewie we współpracy z Państwową Stacją Sanitarno Epidemiologiczną w Drezdenku odbyła się Powiatowa Olimpiada „Trzymaj formę bez uzależnień”.
Olimpiada składała się z dwóch części:
teoretycznej – uczniowie rozwiązywali test wiedzy,
sportowej – uczestnicy pokonywali przygotowany tor przeszkód.
Naszą szkołę reprezentowali Gabriel Kosowski oraz Jakub Gawart, którzy pod opieką Pani Agnieszki Jacków zajęli 7 miejsce spośród 13 szkół.
Gratulujemy chłopcom za zaangażowanie, sportową postawę oraz godne reprezentowanie szkoły!
Agnieszka Jacków

