Elektrochłopak z 5a
Uwaga, uwaga! Uczeń naszej szkoły Antoni Przybylski z klasy 5a napisał swoją pierwszą książkę ,,Elektrochłopak" składającej się z sześciu rozdziałów. Młody Lem nie powiedział jeszcze ostatniego słowa, obiecał ciąg dalszy przygód Janka Matockiego obdarzonego supermocą. Zapraszamy do szkolnej biblioteki od 1 czerwca. Ilość egzemplarzy ograniczona. Miłej lektury.

