Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Mamy Wicemistrzynię Województwa! Wielki sukces naszej uczennicy! Zofia Chrostowska, uczennica kl.8c Gminnego Zespołu Szkół w Dobiegniewie, zajęła 2 miejsce w Finałach Wojewódzkich Indywidualnych Biegów Przełajowych w Babimoście w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży. Brawa za walkę do samego końca i niesamowitą formę. Brawa również dla naszych dziewcząt z klas 4-6, które reprezentowały szkołę w biegach drużynowych. Jesteśmy z Was dumni! Gratulujemy wszystkim sportowcom i życzymy dalszych sukcesów sportowych.
Barbara Grzebyk