Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Stadion Miejski w Dobiegniewie areną zaciętej walki o mistrzostwo w czwórboju!
Za nami pełne sportowej rywalizacji Mistrzostwa Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt i Chłopców. Organizatorem dzisiejszego święta sportu był Uczniowski Klub Sportowy ,,Dobiesław” w ramach realizowanego projektu ,,Na sportowo żyjesz zdrowo” ze wsparciem finansowym Gminy Dobiegniew. Młodzi zawodnicy dali z siebie wszystko w czterech konkurencjach: biegu na 60m, skoku w dal, rzucie piłeczką palantową oraz biegu na 600m i 1000m. Dziękujemy wszystkim szkołom za liczne przybycie, a kibicom za niesamowity doping, który niósł naszych zawodników do mety.
Oto klasyfikacja końcowa:
DZIEWCZĘTA
I m-ce SP 2 Strzelce Kraj. - zdobytych 1265 pkt.
II m-ce SP Dobiegniew - 912 pkt.
III m-ce SP 3 Drezdenko – 591 pkt.
IV m-ce SP 2 Drezdenko – 569 pkt.
V m-ce SP Gościmiec - 548 pkt.
VI m-ce Stare Kurowo - 207 pkt.
Najlepsze zawodniczki:
Sobczak Liliana – 396 pkt. - SP 2 Strzelce Kraj.
Pierzakowska Lena 249 pkt. – GZS Dobiegniew
CHŁOPCY
I m-ce SP 2 Strzelce Kraj. - zdobytych 1124 pkt.
II m-ce SP Stare Kurowo – 746 pkt.
III m-ce GZS Dobiegniew – 644 pkt.
IV m-ce Gościmiec – 413 pkt.
V m-ce SP 2 Drezdenko – 357 pkt.
Najlepsi zawodnicy:
Mieczkowski Kacper – 247 pkt. – SP Stare Kurowo
Dubel Tymoteusz – 246 pkt. – SP 2 Strzelce Kraj.
Wielkie gratulacje dla zwycięzców oraz uczestników. Podziękowania kierujemy również do sędziów i wolontariuszy z klasy III LO, bez których ten sportowy dzień nie mógłby się odbyć. Do zobaczenia na kolejnych sportowych wydarzeniach w Gminie Dobiegniew!
