Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Co to były za emocje! Dobiegniew stał się dziś powiatową stolicą piłki nożnej!
Na boisku ,,C” gościliśmy 9 drużyn chłopców z całego powiatu. Walka była niesamowita, a poziom gry naprawdę wysoki. Każdy mecz dostarczał wrażeń, ale prawdziwy ,,thriller” czekał na nas w samym finale.
Po zaciętym boju o zwycięstwie musiały zadecydować rzuty karne. To była prawdziwa próba nerwów dla zawodników i widowisko dla kibiców!
Wyniki Mistrzostw Powiatu w ,,5-tkach” Piłkarskich Chłopców w Dobiegniewie.
Klasyfikacja końcowa:
1 miejsce : SP 1 Strzelce Kraj
2 miejsce: SP 2 Drezdenko
3 miejsce: SP Bobrówko
W turnieju świetnie zaprezentowały się również zespoły z : SP 3 w Drezdenku, SP 2 w Strzelcach Kraj., SP w Dobiegniewie, SP w Gościmcu, SP w Zwierzynie i SP w Starym Kurowie, zajmując dalsze miejsca.
Wielkie brawa dla wszystkich uczestników za walkę fair play, a zwycięzcom gratulujemy tytułu Mistrzów Powiatu!
Mistrzostwa w piłce nożnej zorganizowane były przez Uczniowski Klub Sportowy ,,Dobiesław” działający przy Gminnym Zespole Szkół w Dobiegniewie, a współfinansowany przez Gminę Dobiegniew w ramach projektu ,,Na sportowo żyjesz zdrowo!”

Barbara Grzebyk