Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Wielkie emocje na boiskach w Dobiegniewie! Za nami Mistrzostwa Powiatu w ,,5-tkach" Piłkarskich Dziewcząt. Na murawie zobaczyliśmy aż 15 zespołów z całego powiatu - walka była zacięta, a poziom gry naprawdę wysoki. Brawa dla wszystkich zawodniczek za niesamowitą energię, ducha walki i każdą strzeloną bramkę. Cieszymy się, że to właśnie u nas biło dziś sportowe serce powiatu. Klasyfikacja końcowa:
Igrzyska Dzieci - kl. IV-VI
I miejsce SP w Zwierzynie
II miejsce SP w Gościmcu
III miejsce SP nr 1 w Strzelcach Kraj. i SP nr 2 w Strzelcach Kraj
W turnieju świetnie zaprezentowały się reprezentacje szkół z Dobiegniewa, Drezdenka, Bobrówka i Starego Kurowa.
W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej - kl. VII - VIII miejsca na podium wyglądały następująco:
I miejsce SP nr 2 w Drezdenku
II miejsce SP w Gościmcu
III miejsca SP z Dobiegniewa
Dalsze miejsca zajął Zwierzyn i Strzelce Kraj. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim ekipom za świetną atmosferę. Do zobaczenia na kolejnych turniejach! Wydarzenie zostało zorganizowane przez Uczniowski Klub Sportowy ,,Dobiesław" w Dobiegniewie ramach realizowanego projektu ,,Na sportowo żyjesz zdrowo", a współfinansowany przez Gminę Dobiegniew. Dziękujemy!

Barbara Grzebyk