Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Słońce, kapitalna atmosfera i wielkie sportowe emocje!
Dzisiaj na Stadionie Miejskim w Dobiegniewie gościliśmy młodych lekkoatletów z całego powiatu. Do rywalizacji w biegu na 60 m., skoku w dal oraz rzucie piłeczką palantową stanęło aż 11 drużyn!
Wydarzenie zostało zorganizowane przez UKS ,,Dobiesław” w ramach projektu ,,Na sportowo żyjesz zdrowo”. Impreza odbyła się dzięki dofinansowaniu ze środków Gminy Dobiegniew. Dziękujemy za wsparcie promocji zdrowego stylu życia.
Po zaciętej walce pełnej ducha fair play, klasyfikacja prezentuje się następująco:
Dziewczęta:
1 miejsce – SP 2 w Drezdenku – 689 punktów
2 miejsce – SP 2 Strzelce Kraj. – 644 punkty
3 miejsce – SP Dobiegniew – 549 punktów
4miejsce – SP 3 Drezdenko – 476 punktów
5 miejsce – SP Gościmiec – 372 punkty
Chłopcy:
1 miejsce – SP 2 Drezdenko – 689 punktów
2 miejsce – SP 1 Drezdenko – 625 punktów
3 miejsce – SP 2 Strzelce Kraj. – 460 punktów
4 miejsce – SP 3 Drezdenko – 440 punktów
5 miejsce - SP Dobiegniew – 404 punkty
6 miejsce – SP Gościmiec – 329 punkty
Wielkie brawa dla zwycięzców oraz wszystkich zespołów uczestniczących w zawodach za niesamowitą walkę. Dziękujemy szkołom za przybycie i nauczycielom za przygotowanie młodzieży. Mistrzowie powiatu będą nas reprezentować w finałach wojewódzkich! Już teraz trzymamy kciuki za kolejny etap i życzymy powodzenia!