Lekcja pierwszej pomocy w klasie 1a
18 marca 2026 r. uczniowie Gminnego Zespołu Szkół w Dobiegniewie klasy 1a wcielili się w rolę małych ratowników i wzięli udział w niezwykle ważnej lekcji pierwszej pomocy, którą poprowadzili strażacy z OSP w Dobiegniewie.
Było dużo praktyki, zaangażowania i świetnej zabawy, ale przede wszystkim – bezcennej wiedzy, która może kiedyś uratować czyjeś życie
Serdecznie dziękujemy strażakom za poświęcony czas, ogromne serce i przekazanie tak ważnych umiejętności!


