Powitanie wiosny w kinie – „Za duży na bajki 3”
Wraz z nadejściem wiosny uczniowie klas 4–6 Gminnego Zespołu Szkół w Dobiegniewie postanowili uczcić ten radosny czas w wyjątkowy sposób. Wspólnie z wychowawcami i opiekunami wybraliśmy się do kina na seans filmu „Za duży na bajki 3”.
Wyjście było doskonałą okazją nie tylko do obejrzenia ciekawej historii pełnej humoru i przygód, ale także do integracji, wspólnego spędzenia czasu i oderwania się od codziennych szkolnych obowiązków. Radosna atmosfera, uśmiechy na twarzach uczniów i wiosenny nastrój towarzyszyły nam przez cały dzień.
Takie wspólne chwile na długo pozostaną w naszej pamięci i z pewnością są pięknym początkiem wiosny!


