Konkurs "Ojczyzno Ma"
W piątek 15 maja odbył się szkolny etap konkursu patriotycznego „Ojczyzno Ma”.
W zmaganiach wzięli udział uczniowie klas 6 i 7 Gminnego Zespołu Szkół w Dobiegniewie, którzy wykazali się wiedzą historyczną, o społeczeństwie i religii.
Konkurs miał na celu pogłębienie postaw szacunku dla dziedzictwa narodowego oraz rozwijanie tożsamości patriotycznej wśród młodych ludzi. Uczestnicy rozwiązywali test wiedzy składający się z zadań zamkniętych i otwartych.
Najlepsi uczniowie będą reprezentować naszą szkołę w drugim etapie konkursu, który odbędzie się 6 listopada 2026 r. W Muzeum Ziemi Lubuskiej w Zielonej Górze.
Zwycięzcami zostali:
Szymon Pierzakowski 7a
Alan Sztukowski 7a
Nikola Madaj 6a
Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie!
Sylwia Wróblewska - Bekała

