Zajęcia ekologiczne w Gorzowskim Parku Krajobrazowym
W czwartek 21.05.2026 roku podczas pobytu na zajęciach ekologicznych w Gorzowskim Parku Krajobrazowym stacja Lipy uczniowie klas ósmych Gminnego Zespołu Szkół w Dobiegniewie mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę na temat przyrody i środowiska. Zajęcia obejmowały rozpoznawanie drzew oraz liści, poznawanie flory i fauny występującej w okolicy, a także spacer po lesie, podczas którego można było obserwować przyrodę w jej naturalnym środowisku.
Na zakończenie odbyło się wspólne ognisko, które było doskonałą okazją do integracji i odpoczynku po aktywnie spędzonym czasie. Całemu wyjazdowi towarzyszyła bardzo miła i przyjazna atmosfera.
Jolanta Kadler , Iwona Dobrowolska

