Wizyta w banku
Uczniowie klas 2a i 2b Szkoły Podstawowej Gminnego Zespołu Szkół w Dobiegniewie mieli wyjątkową okazję odwiedzić bank. Podczas wycieczki dzieci dowiedziały się, na czym polega praca bankowca, jak bezpiecznie korzystać z pieniędzy oraz do czego służy konto bankowe. Największe zainteresowanie wzbudziło poznanie działania bankomatu i możliwość zobaczenia, jak wygląda bank „od środka”.
To była nie tylko ciekawa, ale i bardzo pouczająca lekcja! Dziękujemy serdecznie miłym Paniom z tutejszej placówki SGB za podjęcie nas na tej niecodziennej lekcji poza klasą.

Elżbieta Kamińska - Nowak

