Dzień Ziemi
Dzień Ziemi 2026 świętowaliśmy w naszej szkole w różnych formach kolejny raz. Poza rozpoznawaniem drzew i krzewów wokół szkoły przez każdą z klas, zaplanowaliśmy posadzenie symbolicznego drzewka . Uczniowie swoją sadzonką będą opiekować się w przyszłości. Na „Pchlim Targu” w dniach 23 i 24 kwietnia handlowaliśmy używanymi zabawkami, książkami, grami itp. W ten sposób zbędnym w domu rzeczom przedłużono życie, jednocześnie ucząc się zmniejszania ilości śmieci i oszczędności. Jak zawsze zbieraliśmy baterie i zużyty sprzęt elektroniczny.

Kinga Konopelska

