Wycieczka klasy 1LO do Krakowa
W dniach 22-24 kwietnia klasa 1LO Gminnego Zespołu Szkół w Dobiegniewie wraz z wychowawcą p. Elżbietą Trojanowską i p. Beatą Stolarczyk miała okazję zwiedzać w towarzystwie świetnej przewodniczki p. Renaty Dębskiej jedno z najpiękniejszych miast Polski- Kraków. Uczniowie zwiedzali symbole dawnej stolicy Polski: Wawel, Sukiennice, Stary Rynek, Kościół Franciszkanów, urokliwe uliczki dzielnicy żydowskiej Kazimierz-wraz z jej słynnym street foodem. Mieli również niepowtarzalną okazję podziwiać oryginalne płótna Matejki, Chełmońskiego, czy Siemiradzkiego. Oprócz lekcji był też „shopping” i integracja . A w tle cudna wiosenna pogoda i przyroda.
Elżbieta Trojanowska

