Pożegnanie klasy IV LO
W piątek, 24.04.2026 r., w Gminnym Zespole Szkół w Dobiegniewie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klasy maturalnej. Podczas ceremonii pożegnano kolejny rocznik uczniów, towarzyszyły jej wzruszenia, podziękowania i wspomnienia wspólnych chwil .
Życzymy Wam powodzenia na maturze — niech wiedza, spokój i wiara we własne siły towarzyszą Wam podczas egzaminów.
Powodzenia w dorosłym życiu — niech każdy wybór prowadzi Was do satysfakcji, odwagi w realizacji marzeń i mądrych decyzji. Pamiętajcie, że drzwi naszej szkoły zawsze są dla Was otwarte.
Powodzenia i do zobaczenia — gdziekolwiek zaprowadzą Was Wasze drogi.

Kasandra Raszewska

