Dzień Dziecka w 2a
Za nami Dzień Dziecka pełen wrażeń i emocji. Rozpoczęliśmy go od pysznej pizzy i lodów, po to, żeby mieć siłę na skoki w workach. Odznaczeni medalem "Super dzieciaka", wróciliśmy do szkoły na gry planszowe. Dziękujemy mamie Mai i Jasia, Pani Gosi i Kamili że były tego dnia z nami.
Dzieciaki z "drugiej a"

