Wycieczka 7c do Świnoujścia
Po raz kolejny klasa 7c Gminnego Zespołu Szkół w Dobiegniewie odwiedziła piękne Świnoujście. Pogoda dopisała, więc nie zabrakło plażowania, spacerów brzegiem morza i podziwiania niezwykłych zachodów słońca. Każdy dzień był pełen śmiechu, wspólnych zabaw i świetnej atmosfery.
Tradycyjnie dużym powodzeniem cieszyły się gofry i lody, które smakowały najlepiej po aktywnie spędzonym czasie na plaży. Nie zabrakło również relaksu i wodnych atrakcji na basenie, gdzie wszyscy mogli odpocząć i dobrze się bawić.
Choć tym razem nie przekroczyliśmy polskiej granicy, wyjazd i tak był pełen niezapomnianych chwil, integracji i wspólnych wspomnień. Świnoujście po raz kolejny okazało się idealnym miejscem na klasową wycieczkę!
Marzena Korzeniewska

